Úvodní strana » Služby » Prodlužování vlasů

Prodlužování  vlasů

 

 • Pouze luxusní vlasy se zárukou.

 • Nejkvalitnější panenské evropské vlasy, které jsou z 90% nebarvené, nejvíce podobné Vašim vlasům, dokonale tedy zapadnou a splynou s nimi.

 • Naprosto přirozený efekt prodloužených nebo zahuštěných  vlasů, pouze jako by Vám narostly Vaše vlastní, nikdo nepozná rozdíl.

 • Jsme přímými dovozci , vlásky pro Vás pečlivě vybíráme.

 • Vybrat si můžete osobně od nejjemnějších dětských vlasů, nebarvených prémiových blond vlasů až po odbarvené,  platinové odstíny. Pocházejí pouze z našich vlastních nebo evropských výkupů. Garantujeme Vám kvalitu vlasů. Naše vlasy nosí i celebrity .

 • Na vlasy máte 1 rok záruku.

 •  Neustále sledujeme a školíme se na nové trendy v prodlužování vlasů. Nejsme "továrnou" na vlasy,  osobní a individuální přístup.

 • Můžete si  vybrat z více metod, bez zatížení vlastních vlasů.

 • Vlasy prodlužujeme 3 metodami včetně luxusních vlasových  pásků Nano Tape a Nano ring.

 • Ombre a Balayage efekt bez nutnosti barvení vlastních vlasů, pouze pomocí  pramenů nebo vlasových pásků.

 • Vaše vlasy jsou v péči profesionálního a zkušeného kadeřníka a koloristy.

 • Konzultace se specialistou na prodlužování vlasů zdarma.

 • Možnost prodloužení vlasů na splátky.

IMG-20190813-WA0002.jpgVlasy, jejich  úprava a délka nás dokáží opravdu zásadně změnit.

 Díky prodlužování vlasů můžete být pokaždé jiná.

 Střídat vlasy dlouhé a kratší podle nálady. Vaše vlastní vlasy jsou navíc krásně chráněné, schované pod prodloužením.

 

IMG_5886.jpg

 Prodloužení a zahuštění vlasů je možné i když je máte příliš jemné nebo krátké .

Při konzultaci pro Vás vybereme vhodný typ vlásků k prodloužení, které jsou strukturou shodné s Vašimi a vhodnou metodu prodloužení.
K dokonalému výsledku a šetrnosti k Vašim vlasům je velice důležité vybrat vhodnou strukturu vlasů a metodu prodloužení vlasů.

Minimální délka Vašich vlasů by měla být 8-10 cm. Nejčastější délka prodloužených vlasů  je mezi 30 a 65 cm, záleží na Vašem přání.

Zakládáme si na kvalitě vlasů a vlasy k prodloužení si  sami dovážíme. 

Naše vlasy nejsou chemicky zpracované .Pracujeme pouze s vlasy prvotřídní kvality s minimálními spoji a plnými konci, aby byl efekt prodloužení dokonalý. Garantujeme Vám původ, kvalitu a perfektní vzhled vlasů.

Vlasy po prodloužení vypadají naprosto přirozeně​​​​pouze jako by Vám narostly Vaše vlastní.

  Vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé,  strukturou stejné jako ty naše.

  Nejsou chemicky zpracované, necuchají se.

  Lze je žehlit, kulmovat.

Tyto vlasy nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, úprava je jednoduchá. K novým vlasům obdržíte kartáč, masku na prodloužené vlasy a  informační manuál zdarma.

Používáme tyto Metody Prodlužování vlasů:

 Keratin 

nove spoje.jpgMetoda za tepla.
Nejpoužívanější a nejoblíbenější způsob jak si prodloužit vlasy. Keratin je organická bílkovina, skladba spoje strukturou připomíná lidský vlas.
 
Keratin se nachází na zakončení každého pramene a roztavením do tekutého stavu  pomocí speciálních tepelných  kleští se připojí na pramen vlastních vlasů. Vytvoří se tak jemné a naprosto nenápadné spoje, které pevně drží po dobu tří měsíců. Poté je zapotřebí prodloužené prameny posunout a obnovit keratinové spoje.
Pramínky na keratinové spoje jsou připravovány ručně přímo u nás v salonu s použitím nejkvalitnějšího italského keratinu v barvě Vašich vlasů.
 

Vlasové pásky

Pasky Jana.jpgMetoda za studena.
Pracujeme s vlasovými pásky Seamless 1 a Nano tape - nová technologie , super hladká, neviditelná páska.

pásky Nano Tape ( páska pouhé 2,8 cm) z  luxusních vlasů, nabízíme jako jeden z mála salonů.

Vlasové pásky jsou revoluční, nejmodernější, velice šetrná metoda prodlužování vlasů. Vytvoří oproti pramínkům  výraznější objem, jsou velice vhodné na zahuštění vlasů a na jemné vlasy. Velkou výhodou oproti ostatním metodám je velice rychlá aplikace vlasových pásků. První aplikace trvá pouhou hodinu! Vlasové pásky se k vlasům jednoduše přilepí sandwichovou metodou za pomoci samolepicí pásky. Mezi dvě pásky se vloží pramen Vašich vlasů a pouhým stisknutím mezi prsty se pásek upevní. Posunutí se provádí za 1,5 až 2 měsíce, šetrné odstranění i posouvání za pomoci speciálního odstraňovače. Při posouvání se vlasy nezkracují. 
 
Naše pásky se nezažehlují, žádné působení tepla na Vaše vlasy.
 
Vybrat si u nás můžete z velkého množství barev vlasových pásků včetně mnoha odstínů ombre a melírů bez nutnosti odbarvování vlastních vlasů.
 
Skvělá alternativa barvení vlasů - Ombre a Balayage efekt získáte v průběhu několika minut bez poškození Vašich skutečných vlasů a navíc získáte vytouženou kvalitu a délku.
 

Micro ring

IMG_20170109_142138.jpgMetoda za studena.

Prodlužování vlasů pomocí kroužků micro ring a nano ring je rychlé a prameny vlasů se nezkracují.

Tato metoda se provádí zastudena, na pramen vlastních vlasů je navlečen miniaturní kroužek, kterým je provlečen i pramen vlasů k prodloužení. Upevní se stiskem kleští.

Pevně drží po dobu tří měsíců.

Nano ring , miniaturní, téměř neviditelné spoje jsou vhodné především na zahuštění vlasů.

 
Clip IN Příčesy
 
6EDA7093-F9CA-4111-BF75-07ECBCB2AE0B.jpgCLIP in vlasy jsou ideální volbou, pokud toužíte po dlouhých vlasech, které si můžete kdykoliv sama nandat i sundat během pár minut. Příčesek je šetrný k Vašim vlasům a aplikace zabere pouhých pár minut, připnutím pomocí sponek k vlastním vlasům.
Jsou vhodné především pro jednorázové příležitosti (svatby, plesy, večírky, přehlídky...)
Vlasy můžete fenovat, kulmovat i žehlit.
Použití je možné k prodloužení i zahušťení vlasů.
Naše Clip in vlasy jsou pouze z kvalitních , pravých, lidských vlasů.
 
Clip in culíky a poloparuky z pravých evropských vlasů na objednání dle vzorníku s dodáním do 14 dnů.

        Péče o prodloužené vlasy

 1. Před mytím vlasů je vhodné vlasy rozčesat kartáčem,který od nás dostanete.
 2. Je naprosto nevhodné alespoň prvních pár týdnů po nasazení,když jsou spoje ještě blízko u hlavy mýt prodloužené vlasy v předklonu. Mokré vlasy jsou daleko těžší, spoje které byly nasazeny v přirozené pozici se převrátí a mohou vytrhat Vaše vlastní vlasy.
 3. Fénování prodloužených vlasů nikdy neprovádějte v předklonu. Pokud možno nechoďte spát s mokrými vlasy.
 4. Pokud jsou prodloužené vlásky delší než 40 cm je  na noc a při sportu dobré prodloužené vlasy stáhnout do culíku nebo si zaplést cop.
 5. Prodloužené vlasy nejsou vyživovány od kořínku, tedy zevnitř, veškerá hydratace a výživa musí být dodána zvenku. Proto není příliš vhodná klasická vlasová kosmetika. Zvýšená péče je nutná především u odbarvených blond odstínů. U nás můžete zakoupit speciální kosmetiku přímo na prodloužené vlasy , hydratační masku , rekonstrukční spray,  vlasové sérum . Na noc je dobré do vlasové délky a hlavně do konečků vetřít vlasový olej . U blond odstínů aplikujte masku  po každém mytí, masku naneste do vlasových délek, nikdy neaplikujte masku přímo na keratinove spoje nebo spoje vlasových pásků ,může dojít k porušení keratinu, spoje se mohou začít časem rozpadat a dochází k vypadávání jednotlivých vlasů ze spojů. 
 6. Suché vlasy  občas pročesávejte kartáčem,který od nás dostanete jako dárek.
 7. Každé 2 až 4 měsíce je potřeba navštívit náš salon a prodloužené vlásky posunout. Napojené pramínky šetrně odstraníme, Vaše vlasy rozčešeme a provedeme opětovnou aplikaci pramenů.
 8. Denně se Vám v rámci přirozené vlasové obměny uvolní 50 až 100 vlastních vlasů. Je proto nutné dodržovat 2 až 4 měsíční interval posunutí vlasů. Pokud překročíte  interval od prodloužení vlasů, hrozí, že se Vám nad spoji z již vypadaných vlasů začnou tvořit miniaturní dredy, které je velmi těžké odstranit a může dojít k poškození vlastních vlasů.

 

Prodlužování a zahušťování vlasů Praha 5 Goldvisage.

Našich služeb využívají  např. miss čr 2004 Jana Doleželová, vicemis čr 2009 Lucie Smatanová, modelka Lucie Procházková...

IMG-20190315-WA0000.jpg

1553903117953.jpg

1 pramen 30 cm od 80 Kč
1 pramen 45 cm od 100 Kč
1 pramen 60 cm od 120 Kč

Obnova (sundání, rozcčes vlasů, překeratinování, nasazení vlasů) 1 pramen

Vlasové pásky

CLIP IN Příčesy z pravých evropských vlasů

39 Kč

 

Od 6500,-

od 5500,-

Ceny jsou orientační, přesnou  cenu Vám určíme při nezávazné osobní konzultaci. Ceny jsou uvedeny za pramen vlasů včetně práce ( nasazení ).

Cena závisí na druhu, barvě a délce vlasů.

Na zahuštění vlasů je obvykle třeba 30 až 70 pramenů .

Na prodloužení vlasů obvykle alespoň 100 pramenů

IMG_5890-1.jpg

MÁTE ZÁJEM  O  URČENÍ CENY VLÁSKŮ A NEMŮŽETE SE DOSTAVIT OSOBNĚ?

POŠLETE NÁM JEDNU VAŠI FOTOGRAFII, KDE JSOU DOBŘE VIDITELNÉ VLASY A DRUHOU LIBOVOLNOU FOTOGRAFII, JAKOU DÉLKU VLASŮ BYSTE SI ASI PŘEDSTAVOVALI MÍT  NA EMAIL INFO@GOLDVISAGE.CZ .

ZAŠLEME VÁM ORIENTAČNÍ KALKULACI.

Před nasazením vlasů je pro 100% výsledek nutná osobní konzultace.
 


Pořádáme také Kurzy prodlužování vlasů , viz. Kurzy prodlužovánÍ vlasů. 
Rezervace na info@goldvisage.cz nebo 608 533 577.

Vlasy také vykupujeme, více informací v sekci kadeřnictví.