Úvodní strana » Služby » Prodlužování vlasů

Prodlužování  vlasů

     

 

 • Nejkvalitnější panenské evropské vlasy, které jsou z 90% nebarvené včetně jemných dětských vlasů. 

 • Ombre nebo Balayage efekt bez nutnosti barvení a zatěžování vlastních vlasů pouze pomocí prodloužených pramenů nebo vlasových pásků.

 • Jsme přímými dovozci , garantujeme Vám kvalitu vlasů. Naše vlasy nosí i mnohé celebrity. 

 •  Neustále sledujeme a školíme se na nové trendy v prodlužování vlasů. Nejsme "továrnou" na vlasy,  osobní a individuální přístup ke každému klientovi.

 • Vlásky si můžete osobně vybrat, z několika kategorií a metod prodlužování  vlasů na míru přímo pro Vás , vlasy máme skladem.

 • Vaše vlasy jsou v péči profesionálního a zkušeného kadeřníka a koloristy.

 • Naprosto přirozený efekt prodloužených nebo zahuštěných vlasů, pouze jako by Vám narostly Vaše vlastní, vlastní nebo prodloužené, nikdo nepozná rozdíl.

 • Konzultace zdarma.

 • Můžete si vybrat z více metod , bez zatížení vlastních vlasů.

 • Možnost prodloužení vlasů na splátky.

 • Prodej Clip IN vlasů

 Vlasy, jejich  úprava a délka nás dokáží opravdu zásadně změnit. Díky prodlužování vlasů můžete být pokaždé jiná. Střídat vlasy dlouhé a kratší podle nálady. Vaše vlastní vlasy jsou navíc krásně chráněné, schované pod prodloužením.

IMG-20190315-WA0000.jpg.

Jak to u nás probíhá?

 Prodloužení a zahuštění vlasů je možné i když je máte příliš jemné nebo krátké .

Při konzultaci, která je zdarma, pro Vás vybereme vhodný typ vlásků k prodloužení, které jsou strukturou shodné s Vašimi a vhodnou metodu prodloužení. K dokonalému výsledku a šetrnosti k Vašim vlasům je velice důležité vybrat vhodnou strukturu vlasů a metodu prodloužení vlasů.

Minimální délka Vašich vlasů by měla být 8-10 cm. Nejčastější délka prodloužených vlasů  je mezi 30 a 65 cm, záleží na Vašem přání.

FB_IMG_1533217082892.jpg

Zakládáme si na kvalitě vlasů a vlasy k prodloužení sami dovážíme. Na rozdíl od mnoha jiných salonů nepracujeme s indickými vlasy, které jsou chemicky upravené .  Pracujeme pouze s evropskými vlasy prvotřídní kvality s minimálními spoji, aby byl efekt prodloužení dokonalý. Garantujeme Vám původ, kvalitu a perfektní vzhled vlasů. Vlasy po prodloužení vypadají naprosto přirozeně, ​​​​pouze jako by Vám narostly Vaše vlastní.

  Vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé,  strukturou stejné jako ty naše.

  Nejsou chemicky zpracované, necuchají se.

  Lze je žehlit, kulmovat.

Tyto vlasy nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, úprava je jednoduchá.K novým vlasům obdržíte kartáč na prodloužené vlasy zdarma a informační manuál jak se o  Vaše nové, dlouhé vlásky starat.

 

1520433948217.jpg 

Velice dbáme na šetrnost naší metody k Vašim vlastním vlasům. Ne všechny salony odvádějí 100 % práci, zničit vlasy je bohužel velice jednoduché. Aby byly vlasy přesně podle Vašich představ, naši specialisté na prodlužování vlasů  s Vámi prokonzultují zdarma všechny Vaše dotazy. Máme dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených zákaznic. Nabízíme cenově velmi dostupné vlasy.

Používáme tyto Metody Prodlužování vlasů:

 Keratin 

nove spoje.jpgNejpoužívanější a nejoblíbenější způsob jak si prodloužit vlasy. Keratin je organická bílkovina, skladba spoje strukturou připomíná lidský vlas. Keratin se nachází na zakončení každého pramene a roztavením do tekutého stavu  pomocí speciálních tepelných  kleští se připojí na pramen vlastních vlasů. Vytvoří se tak jemné a naprosto nenápadné spoje, které pevně drží po dobu tří měsíců. Poté je zapotřebí prodloužené prameny posunout a obnovit keratinové spoje.
Pramínky na keratinové spoje jsou připravovány ručně přímo u nás v salonu s použitím nejkvalitnějšího italského keratinu.

Vlasové pásky

Pasky Jana.jpgPracujeme s vlasovými pásky Seamless 1 - nová technologie , super hladká, neviditelná páska.

Vlasové pásky jsou revoluční, nejmodernější, velice šetrná metoda prodlužování vlasů. Vytvoří oproti pramínkům  výraznější objem, jsou velice vhodné na zahuštění vlasů a na jemné vlasy. Velkou výhodou oproti ostatním metodám je velice rychlá aplikace vlasových pásků. První aplikace trvá pouhou hodinu! Vlasové pásky se k vlasům jednoduše přilepí sandwichovou metodou za pomoci samolepicí pásky. Mezi dvě pásky se vloží pramen Vašich vlasů a pouhým stisknutím mezi prsty se pásek upevní. Posunutí se provádí za 1,5 až 2 měsíce, šetrné odstranění i posouvání za pomoci speciálního odstraňovače. Při posouvání se vlasy nezkracují. Délka Vašich vlasů pro aplikaci pásek musí být min.20 cm.
 
Naše pásky se nezažehlují, žádné působení tepla na Vaše vlasy.
 
Vybrat si u nás můžete z velkého množství barev vlasových pásků včetně mnoha odstínů ombre a melírů bez nutnosti odbarvování vlastních vlasů.
 
Skvělá alternativa barvení vlasů - Ombre a Balayage efekt získáte v průběhu několika minut bez poškození Vašich skutečných vlasů a navíc získáte vytouženou kvalitu a délku.
 
Clip IN Příčesy
 
IMG-20190717-WA0002.jpg
CLIP in vlasy jsou ideální volbou, pokud toužíte po dlouhých vlasech, které si můžete kdykoliv sama nandat i sundat během pár minut. Příčesek je šetrný k Vašim vlasům a aplikace zabere pouhých pár minut, připnutím pomocí sponek k vlastním vlasům.
Vlasy můžete fenovat, kulmovat i žehlit.
Použití je možné k prodloužení i zahušťení vlasů.
Naše Clip in vlasy jsou pouze z kvalitních , pravých, lidských vlasů.
Můžete vybírat mezi mnoha příčesky včetně Clip in copů a pásů.
 
Na zakázku možné vyrobit Clip in z evropských vlasů.
 

Péče o prodloužené vlasy

 1. Nikdy prodloužené vlasy nečešte mokré.
 2. Před mytím vlasů je vhodné vlasy rozčesat kartáčem,který od nás dostanete.
 3. Je naprosto nevhodné alespoň prvních pár týdnů po nasazení,když jsou spoje ještě blízko u hlavy mýt prodloužené vlasy v předklonu.Mokré vlasy jsou daleko těžší, spoje které byly nasazeny v přirozené pozici se převrátí a mohou vytrhat Vaše vlastní vlasy.
 4. Fénování prodloužených vlasů nikdy neprovádějte v předklonu. Pokud možno nechoďte spát s mokrými vlasy.
 5. Pokud jsou prodloužené vlásky delší než 40 cm je  na noc a při sportu dobré prodloužené vlasy stáhnout do culíku nebo si zaplést cop.
 6. Prodloužené vlasy nejsou vyživovány od kořínku, tedy zevnitř, veškerá hydratace a výživa musí být dodána zvenku. Proto není příliš vhodná klasická vlasová kosmetika. U nás můžete zakoupit speciální kosmetiku přímo na prodloužené vlasy  šampon , vyživující masku , rekonstrukční sprej, hedvábné proteiny, vlasový olej . Na noc je dobré do vlasové délky a hlavně do konečků vetřít vlasový olej . U blond odstínů aplikujte masku  po každém mytí, masku naneste do vlasových délek, nikdy neaplikujte masku přímo na keratinove spoje, může dojít k porušení keratinu, spoje se mohou začít časem rozpadat a dochází k vypadávání jednotlivých vlasů ze spojů. Nikdy nepoužívejte vlasové přípravky s obsahem alkoholu a výtažků z ovoce.
 7. Suché vlasy  občas pročesávejte kartáčem,který od nás dostanete jako dárek.
 8. Každé 3 měsíce je potřeba navštívit náš salon a prodloužené vlásky posunout. Napojené pramínky šetrně odstraníme, Vaše vlasy rozčešeme a provedeme opětovnou aplikaci pramenů.
 9. Denně se Vám v rámci přirozené vlasové obměny uvolní 50 až 100 vlastních vlasů. Je proto nutné dodržovat 3 měsíční interval posunutí vlasů. Pokud překročíte 3 měsíční interval od prodloužení vlasů, hrozí, že se Vám nad spoji z již vypadaných vlasů začnou tvořit miniaturní dredy, které je velmi těžké odstranit a může dojít k poškození vlastních vlasů.

 Máte jakékoli dotazy co se týče prodloužení vlasů? Napište nám, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy .

Máte zájem o konzultaci a přesné určení ceny vlásků a nemůžete se dostavit osobně? Pošlete nám jednu Vaši fotografii, kde jsou dobře viditelné vlasy a druhou libovolnou fotografii, jakou délku vlasů byste si asi představovali mít , na email info@goldvisage.cz . Zašleme Vám podrobnou kalkulaci.

Pořádáme  Kurzy prodlužování vlasů , viz. Kurzy prodlužování vlasů  , info@goldvisage.cz 

Vlasy také vykupujeme, více informací v sekci Kadeřnictví.

 

Prodlužování a zahušťování vlasů Praha 5 Goldvisage.

Našich služeb využívají  např. miss čr 2004 Jana Doleželová, vicemis čr 2009 Lucie Smatanová, modelka Lucie Procházková...

1553903117953.jpg

1 pramen 30 cm od 70 Kč
1 pramen 45 cm od 80 Kč
1 pramen 60 cm od 100 Kč

Obnova (sundání, rozcčes vlasů, překeratinování, nasazení vlasů) 1 pramen

Vlasové pásky

CLIP IN Příčesy 

35 Kč

 

2500,- posun-dvě balení pásků

od 2890,-

 

IMG_20190406_175629.jpg

 

Ceny jsou orientační, přesnou  cenu Vám určíme při nezávazné osobní konzultaci. Ceny jsou uvedeny za pramen vlasů včetně práce ( nasazení ).

Cena závisí na druhu, barvě a délce vlasů.

Na zahuštění vlasů je obvykle třeba 30 až 70 pramenů .

Na prodloužení vlasů alespoň 100 pramenů, závisí na hustotě vlastních vlasů.

Přímo u nás v salonu je také možné vyřídit prodloužení vlasů na splátky a nové vlásky můžete mít bez čekání ihned.

 

 

Naše služby

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.